26 простих і стильних ідей декору одягу

ПОРАДИ ДЛЯ ЮНИХ МОДЕЛЬЄРІВ

Привіт, друзі! Сьогоднішнє відео для тих, хто хоче стати модельєром! Ви не думали про таку професію? Перегляньте наш ролик, і, можливо, вона стане вашим покликанням! Оцініть ці крафтовые ідеї, і спробуйте повторити!
Дизайн одягу – дуже круте хобі. Освойте це ремесло і повбиваєте всіх своїм креативом! Дізнайтеся, як створювати стильні і неповторні речі. А ще такі наряди стануть чудовими подарунками для рідних і друзів!
Для початку, я покажу вам, як перетворити нудні, типові футболки в шедеври високої моди! Все так просто, що під силу навіть малюкам. Візьміть шматок прозорої плівки і нанесіть на нього кілька мазків фарби (це має бути фарба для тканини!). Тепер, притисніть плівку до футболці, і – вийшов гарний відбиток! Ще одна класна ідея – використовувати для прикраси футболок крейда і наждачний папір!
Створити малюнки на тканині допоможуть трафарети. Озирніться навкруги – натхнення таїться в самих різних речах! Наприклад, можна робити чудові візерунки за допомогою листя рослин. Інший варіант – заморозити підфарбовану воду, а потім покласти крижинки на тканину, і дати йому розтанути. (Вийде яскравий декор, зразок плям акварелі!)
Не пропустіть відео-урок про те, як робити принти у стилі ‘тай-дай’! Розкладіть футболку на столі, стисніть її в центрі, і скрутіть тканина спіраллю (можна також використовувати вилку – як при скручуванні спагеті). Скріпіть футболку гумками, попрыскайте розведеною у воді фарбою, і дайте висохнути. Результат непередбачуваний, але завжди прекрасний!
У нас в запасі багато порад, як оновити одяг! Не викидайте старі речі – подаруйте їм друге життя з допомогою ресайклінгу!

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки