21 творча ідея ресайклінгу пластику

Привіт, друзі! Зустрічайте добірку нових крафтових лайфхаков! Сьогодні, вас чекає безліч супер-крутих ідей ресайклінгу і апсайклинга. Ці класні поради не тільки заощадять вам гроші, але і допоможуть врятувати планету! Будьте з нами, і дізнавайтеся щось нове кожен день!
Наш перший лайфхак для дітей реально крутий! Зробіть чудовий акваріум своїми руками. Для цього не потрібно купувати матеріали та інструменти. Вам знадобиться лише 4 пластикові пляшки і трохи вільного часу!
У нас є й інші ідеї з пластиковими пляшками – впевнений, що кожен знайде саморобку собі до смаку! Наприклад, ви можете зробити гуманну мишоловку; або набір прикрас, з яких вийдуть стильні брелоки, браслети!
Великі пластикові каністри теж згодяться для маси дивовижних крафтов! Наприклад, з такої речі можна змайструвати валізу. (Для цього проекту потрібні й інші матеріали/інструменти, але результат того вартий!). Фляги і каністри менших розмірів потрібні на кухні (от лише одна ідея з багатьох – зробіть зручне сховище для пакетів!)
Подивіться ролик до кінця, і дізнайтеся, як створювати корисні і красиві речі з таблеткових упаковок і питних соломинок!

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки