20 простих і геніальних ідей ресайклінгу

Привіт, любителі саморобок! Зустрічайте класні ідеї про те, як оновити інтер’єр, зробити життя комфортнішим, і не витратити на це багато грошей. Ось побачите, використовувати речі заново – набагато краще, ніж купувати нові у магазинах!
А ви знали, що рідкий цемент і вафельний ріжок від морозива – ідеальна комбінація?! Звучить дико, але це і справді так! Приміром, ось порада, як робити стильні підставки для прикрас. Ще одна дивна але геніальна ідея – використовувати цемент, формочки для льоду і канцелярські скріпки, щоб створити крутий тримач для світлин!
Оцініть ці класні лайфхаки з картоном! Масу чудових речей можна зробити зі звичайних коробок. Наприклад, чудові побутові контейнери і органайзери (вони допоможуть утримувати будинок в чистоті і порядку). Дивіться наш відео-уроки і повторюйте за нами!
Подивіться ролик до кінця! Навчитеся використовувати іграшки (і інші несподівані предмети) для створення кулінарних шедеврів. Поділіться цими ідеями з друзями, і не забудьте написати в коментарях, який рада сподобався вам найбільше!

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки