19 лайфхаков, які не можуть не здивувати

ПРИГОЛОМШЛИВІ КРАФТЫ ТА ІДЕЇ РЕСАЙКЛІНГУ
Привіт, друзі! Сьогодні, вас чекає маса суперских ідей для крафтінга! У всіх них є щось спільне – використання старих/непотрібних речей. Ми віримо, що ресайклінг врятує планету! Даруючи друге життя різному хламу, ви робите менше покупок. У свою чергу, це скорочує виробництво товарів з шкідливих матеріалів. В результаті – менше токсичних відходів потрапляє в природу. А ще, таким чином можна заощадити купу грошей! Отже, ви готові перетворити сміття в скарби? Тоді, почнемо прямо зараз!
У кожному будинку є речі, відкладені на викид. Якщо придивитися до них, то що ми побачимо? Звичайно ж, пластикові пляшки! А чи знаєте ви, що з них вийде багато класних виробів?! Приміром, милі і недорогі елементи декору. Композиції з пластикових квітів прикрасять будь-який інтер’єр!
Варіанти крафтов з пластикових пляшок майже безмежні! Наприклад, ви можете зробити органайзери, кашпо, гаманці та інші корисні штучки. До речі, стильні гаманці вийдуть і упаковки з-під молока або соку!
Подивіться ролик до кінця – вас чекають ідеї ресайклінгу старих іграшок! Мій улюблений проект – лампа з пластикових фігурок!

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки