17 крутих і шалено корисних лайфхаков

Привіт, друзі! На дворі сезон урожаю, а значить – пора насолодитися соковитими фруктами та овочами! Однак, не всі знають, як отримати від цих ласощів максимум задоволення. Зустрічайте добірку класних порад про те, якчистити, різати і подавати дари садів і городів! Здивуйте друзів і домочадців казковими стравами зі свіжих овочів і фруктів!
Наш перший лайфхак реально крутий! Хочете здивувати сім’ю і друзів незвичайним десертом? Тоді приготуйте мармеладний кавун! Візьміть пакет мармеладок, помістіть їх на сковороду, залийте водою і поставте на вогонь. Коли в сковорідці утворюється мармеладная суміш, перелийте її в половинку кавуна (попередньо зрізавши з шкірки всю м’якоть). Зачекайте, поки мармелад знову застигне, і, вуаля – страву можна подавати на стіл!
Ще одна суперская задумка для вечірки – мила пташка з ананаса! Розріжте фрукт так, як показано в цьому відео-уроці, а потім прилаштуйте дзьоб з морквини і пару круглих очей!
Сюрпризи на цьому не закінчуються! Дізнайтеся, як зробити… квадратні апельсини! Цей проект легко здійснити на дому за допомогою кількох дощечок і клейкої стрічки.
Подивіться ролик до кінця, і навчитеся легко чистити гарбуз! Зазвичай, з цим овочем потрібно повозитися – адже у нього дуже товста шкірка. Проблему можна вирішити, якщо проколоти шкірку виделкою, а потім ненадовго покласти гарбуз у мікрохвильовку!

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки