16 лайфхаков для дітей

Привіт, дорогі друзі! Сьогодні ми влаштуємо вечірку для ваших Барбі і відправимо їх по магазинах. Дізнайтеся, як зробити саморобну одяг, аксесуари та меблі для ляльок Барбі.
Можна зробити приголомшливу ванну для іграшок. Вам не потрібно нічого особливого для цього. Просто використовуйте пластиковий контейнер і трохи фольги, щоб зробити крани. Інша крута ідея – зробити велосипед для ляльок. Використовуйте палички для морозива, пластиковий контейнер і трохи СD дисків, щоб зробити милий велосипед. Найкрутіше, що можна зробити його з перероблених матеріалів.
З кожним днем стає все холодніше, так що, можливо, вашим лялькам знадобиться теплий одяг. Подивіться, як зробити милі шапки із залишків пряжі! Інша тепла саморобка, яку можна зробити своїми руками, – пара навушників для ляльок.
Подивіться це відео до кінця і дізнатися, як зробити класний рюкзак-іграшку. Можна прикрасити його, як заманеться! Ми вибрали блискітки – виглядає стильно. Не забудьте розповісти в коментарях, яка ідея сподобалася вам найбільше.

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки