14 супер-лайфхаков і крафтів для дітей

ЯК ГОТУВАТИ ТА ПРИКРАШАТИ КРУТІ ДЕСЕРТИ

Готувати їжу – зовсім не складно! Дізнайтеся, як зробити страви ще крутіше і перетворити десерти в справжні шедеври! У цьому відео знайдеться маса ідей їстівного декору. Все, що вам потрібно – шоколад, фрукти, какао та інші продукти, які є в кожному будинку. Навчитеся створювати ласощі, гідні трендових ресторанів!
Для прикраси десертів підійдуть самі незвичайні ідеї і матеріали! Зробіть милі ‘сот’, розтопивши шоколад, і завдавши його на шматок пухирчастої упаковки. А ще, я покажу вам, як робити елементи декору з допомогою шоколаду та холодної води. Ці абстрактні фігурки будуть виглядати дуже стильно!
Дізнайтеся, як готувати чудові десерти для всієї родини! З нашими відео-уроками, ви освоїте такі рецепти, як печені груші в шоколаді, ‘батони’ з морозива та чудові солодощі в шоколадній глазурі!
Подивіться ролик до кінця – вас чекає оригінальний лайфхак для школи. Перетворіть будь-яку солодкість в… гумка! (Деталі – в цьому відео). Плюс, я навчу вас робити круті гігантські ласощі на паличці, використовуючи банку з-під чіпсів!

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки