14 класних порад для юних художників

На дворі осінь, а значить – ми проводимо більше часу вдома. Але, це не привід для нудьги! Творчість пожвавить навіть самий похмурий день! А ще, мистецтво дуже корисно для дітей – воно допомагає розвитку. Чому б не зайнятися малюванням? Ця активність розслабляє, знімає стрес, покращує концентрацію і дрібну моторику, а заодно пробуджує уяву. Сьогодні, вас чекає супер-добірка творчих ідей – їх легко перетворити в веселощі для всієї родини!
Освойте метод створення картин під назвою ‘стемпинг’. Навчіться робити яскраві, барвисті відбитки в самих різних комбінаціях. Результат завжди новий, і завжди – приголомшливий! Ось кілька чудових проектів, які освоять навіть малюки!
Для живопису можна використовувати не тільки кисті! Дізнайтеся, як створювати шедеври з допомогою питних соломинок, пряжі, мильних бульбашок і, навіть, ваших власних долонь і пальців!
Подивіться відео до кінця – я покажу вам, як знайти ідеї та матеріали для творчості, лише подивившись по сторонах! Не пропустіть ідеї з ‘доповненої реальністю’: плоскогубці можуть стати забавним ковбоєм, рулон клейкої стрічки – равликом, а пара скріпок… танками!

Немає коментарів
Залишити коментар

  • Мітки